Kredyt hipoteczny, decyzja w 1 dzień, środki już w 10 dni

 

Planujesz zakup nieruchomości? Weź kredyt hipoteczny z niską ratą – już od 635 złotych za każde 100 000, z prowizją 0% oraz z możliwością zawieszenia spłaty kapitału do 6 miesięcy w ciągu roku. Dodatkowo możesz liczyć na rozpatrzenie wniosku w 1 dzień, a środki zostaną wypłacone w przeciągu 10 dni od pozytywnej decyzji. Możesz wybrać formę spłaty w ratach równych lub malejących, dzień spłaty, a kredyt możesz przeznaczyć nie tylko na zakup mieszkania.

Sprawdź szczegóły już teraz »

Kredyt hipoteczny możesz wykorzystać również na sfinansowanie wykończenia, remontu lub adaptacji nieruchomości, zakup działki i budowę domu jednorodzinnego, zakup działki rekreacyjnej, budowę domu letniskowego, odzyskanie nakładów finansowych poniesionych w ciągu ostatnich dwóch lat na cel mieszkaniowy, konsolidację zobowiązań, a nawet na dowolny cel konsumpcyjny.

 

Zabezpieczeniem udzielonego kredytu hipotecznego może być: nieruchomość, na którą bierzesz kredyt hipoteczny, inne posiadane przez Ciebie nieruchomości lub nieruchomości należące do innej osoby.