Kredyty mieszkaniowe – zdolność kredytowa

Chcesz kupić mieszkanie? Nie wiesz na jaki kredyt hipoteczny Cię stać. Wypełnij formularz i umów się na spotkanie, na którym bezpłatnie sprawdzisz swoją zdolność kredytową i zostanie Ci przedstawiony najlepszy kredyt mieszkaniowy spośród oferty aż 24 banków.

Umów się na spotkanie »

Porównaj kredyty hipoteczne

Teraz i Ty w łatwy sposób możesz wybrać najlepszy kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. Po prawej stronie znajduję się formularz, wypełnij pola i porównaj kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe z dopłatą, bez logowania, podawania adresu e-mail, zobacz jakie to proste.

 

Kiedy znajdziesz atrakcyjny kredyt i masz pytania, chcesz poznać więcej szczegółów, umów się na niezobowiązujące spotkanie z doradcą kredytowym banku. Wystarczy, że klikniesz przycisk Dalej i podasz dane.

 

Pamiętaj za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat, a w naszych porównaniach kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych oraz kredytów mieszkaniowych z dopłatą w programie „rodzina na swoim”, znajdują się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce. Porównaj i wybierz optymalny kredyt hipoteczny, pożyczkę czy kredyt z dopłatą.

 

Kredyty hipoteczne dostępne przez internet

Jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującego kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej w porównaniu możesz sprawdzić największą ofertę kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych, dostępnych przez internet. Zapraszamy na stronę naszego partnera OptymalneFinanse.pl – kredyty hipoteczne.

 

Kredyt hipoteczny, a pożyczka hipoteczna

kredyt hipoteczny a pożyczka hipotecznaW przypadku wielu produktów finansowych terminy kredyt i pożyczka są używane zamiennie. Dla kredytów na dowolny cel – kredytów gotówkowych używanie nazwy pożyczka gotówkowa nie jest nadużyciem, dla hipotecznych produktów kredytowych sytuacja jest zgoła odmienna, a różnic jest wiele.

 

Podstawową różnicą, dla której nie należy mylić tych pojęć, jest cel kredytowania. Kredyt hipoteczny musi być przeznaczony na zakup nieruchomości – zakup mieszkania, budowę domu, zakup działki budowlanej czy remont, podczas gdy pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel.

Czytaj dalej